Ruïne van Brederode

Seizoensopening 1 maart 2026

Vanaf 1 maart 2026 opent de Ruïne van Brederode weer haar poorten. Na de winterrust van de beschermde vleermuizen ben je weer welkom om de ruïne te ontdekken, te wandelen door het groen en de geschiedenis van dichtbij te beleven. We trappen het seizoen die dag feestelijk af met sfeervolle aankleding en leuke activiteiten voor jong en oud.

Feestelijke opening op 1 maart

Op zondag 1 maart staat de Ruïne van Brederode in het teken van de seizoensopening. Je beleeft de ruïne extra feestelijk en er is doorlopend iets te zien of te doen. Kom langs voor een frisse start van het buitenseizoen en laat je verrassen.

Openingstijden in het voorjaar

In maart en april is de Ruïne van Brederode iedere zaterdag en zondag te bezoeken. Vanaf mei worden de openingstijden ruimer en zijn er vaker bezoekdagen. De actuele dagen en tijden vind je bij de openingstijden op deze website.

  • Vanaf 1 maart

  • Iedere zaterdag en zondag

  • 11.00 – 17.00

Gerelateerde berichten

  • Zondag 14 juni

    Ruïne Bewoond 14 juni

  • Zaterdag 20 en zondag 21 juni

    Verhalenweekend